"Latvijas Gada balvas sportā 2012" balsojums par 2012.gada populārāko sportistu/sportisti risināsies no 22.novembra līdz 20.decembrim portālā DELFI un www.olimpiade.lv.

Šoreiz balsojums risināsies divos posmos. Pirmajā posmā balsošana risināsies no 22.novembra līdz 10.decembra pusnaktij. Pirmajā posmā balsojuma anketā iekļauti 10 Latvijā pazīstami sportisti un sportistes, no kuriem aicinām balsot par vienu. Pirmā posma rezultāti tiks paziņoti 11.decembrī, kad arī sāksies otrā kārta. Otrajā kārtā līdzjutēji varēs balsot par trīs populārākajiem sportistiem - tiem trijiem, kuri pirmajā kārtā iegūs visvairāk balsis. Otrās kārtas balsošana noslēgsies 20.decembra pusnaktī, bet 2012.gada Latvijas populārākā sportista vārds tiks paziņots "Gada balvas sportā 2012" svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 21.decembrī.

No 1.decembra Radio SWH ēterā darbadienās plkst. 13:15 un brīvdienās plkst. 9:40 varēs uzzināt vairāk par nominēto sportistu sasniegumiem.

Lai iegūtu objektīvākus rezultātus, katru dienu internetā no vienas IP adreses varēs nobalsot vienu reizi. Portāls "Delfi" un balsojuma rīkotāji patur tiesības pārbaudīt rezultātus un dzēst negodīgi veiktos balsojumus.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Igo Japiņa Sporta aģentūra jau astoto reizi rīko nozīmīgāko sporta balvu pasniegšanas ceremoniju Latvijas Gada balva sportā, kura šā gada 21. decembrī notiks kinoteātrī "Splendid Palace". Tradicionāli ar svinīgo ceremoniju "Latvijas Gada balva sportā" tiek pielikts punkts aizejošajam sporta gadam, veikti mūsu valsts izcilākie gada sportisti, treneri un komandas, kā arī atzīmēti spilgtākie sporta notikumi.

Noslēgusies balsošanas pirmā kārta un zināmi trīs sportisti, kuri turpinās cīņu par populārākā sportista titulu. Otrās kārtas balsošana risinās ŠEIT