Jānis Serģis saņems balvu par mūža ieguldījumu sportā
Foto: Publicitātes foto

Kādreizējais blakusvāģu motobraucējs Jānis Serģis saņems balvu par mūža ieguldījumu sportā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Serģis ir vairākkārtējs Latvijas un PSRS čempions motokrosā blakusvāģu klasē, aktīvi startējis sacensībās līdz 52 gadu vecumam (līdz 1992. gadam). Viņš bija publikas elks ceturtdaļgadsimta garumā. Pēcāk kļuvis par treneri dēlam Kristeram Serģim - pieckārtējam pasaules čempionam motokrosā blakusvāģu klasē.

Balvu par mūža ieguldījumu Latvijas sportā tradicionāli piešķir cilvēkam, kurš ar savu darbu mūža garumā visvairāk veicinājis sporta attīstību un popularitāti Latvijā.


Serģis tiks apbalvots 22.decembrī, kad notiks Latvijas Gada balva sportā.

Šogad Latvijas Gada balvas sportā ceremonija notiks jau septīto reizi - balvu pasniegšana kļuvusi par gaidītu tradīciju un prestižu valsts mēroga sporta notikumu, kas 22. decembrī notiks kinoteātrī Splendid Palace pulcēs Latvijas sporta zvaigznes, gada lielāko panākumu guvējus, daudzsološos jaunos talantus, kā arī Latvijas sporta dzīves vadītājus. Līdzjutēji ceremoniju varēs vērot tiešraidē Latvijas Televīzijas 1.kanālā, kā arī klausīties tiešo translāciju Latvijas Radio.

Arī šogad Gada balvu sportā saņems uzvarētāji 13 nominācijās, kurām pretendentus izvirzīja Latvijas Sporta federāciju padomes un Latvijas Olimpiskās vienības pārstāvji, kā arī Latvijas sporta žurnālisti, bet balvu ieguvējus noteiks īpaši veidota žūrijas komisija.

Žūrijas komisijā: žūrijas priekšsēdētājs - LSFP prezidents Andris Kalniņš, SIA Latvijas Mobilais Telefons prezidents Juris Binde, Latvijas Motosporta federācijas ģenerālā sekretāre Ņina Birjukova, IZM Sporta departamenta direktore Agra Brūne, žurnāla Sports galvenais redaktors Dainis Caune, LOK ģenerālsekretārs Einars Fogelis, Latvijas Olimpiešu kluba prezidents Raimonds Bergmanis, SIA Igo Japiņa Sporta aģentūra direktors Igo Japiņš, sporta žurnālists Anatolijs Kreipāns, Latvijas Radio sporta raidījumu producente Inita Kresa - Katkovska, SIA Mediju nams valdes priekšsēdētājs Armands Puče, LTV7 direktore Ija Circene - Groša, interneta portāla parsportu.lv galvenais redaktors Arturs Vaiders, Latvijas Olimpiskās vienības speciāliste sabiedrisko attiecību un komunikāciju jautājumos Marita Vilciņa, LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un laikraksta Diena sporta redakcijas vadītājs Māris Zembergs.

"Gada balva sportā 2010" spilgtākie brīži


Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form