Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē izdarīja rezultatīvu piespēli un palīdzēja Pitsburgas "Penguins" ar 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) pieveikt Kolambusas "Blue Jackets" komandu, kuras vārtus pēdējā periodā sargāja Matīss Kivlenieks.

Blugers pirmā perioda piektajā minūtē asistēja Semam Miletičam, kurš guva "Penguins" pirmos vārtus. Latviešu uzbrucējs laukumā bija 11:25 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieka metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Tikmēr Kivlenieks laukumā devās pēdējā periodā, pirms kura "Penguins" bija vadībā ar 2:1. Latviešu vārtsargs atvairīja sešus no astoņiem pretinieku metieniem.

Citā mačā kā trešās maiņas centra uzbrucējs spēlēja Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) kapitulēja Toronto "Maple Leafs".

Laukumā neizgāja vārtsargs Kristers Gudļevskis, kura pārstāvētā "Islanders" vienība Ņujorkas duelī ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pārspēja "Rangers". "Islanders" vārtos čehs Jaroslavs Halāks atvairīja 34 no 35 metieniem. Savukārt Vašingtonas "Capitals" bez latvieša Kristofera Binduļa ierindā ar 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) smagi zaudēja Sentluisas "Blues".