Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētie Bostonas "Bruins" sestdien ar uzvaru iesāka Stenlija kausa izcīņas pusfinālu, ar šokējošu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) izbraukumā pārspējot Pitsburgas "Penguins", ziņo Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mājas lapa.

Kaspars Daugaviņš šai spēlei netika pieteikts.

Par šā mača labāko spēlētāju pelnīti atzīts uzbrucējs Dāvids Krejči, kurš guva divus vārtus, atklājot spēles rezultātu pirmās trešdaļas vidū un panākot 2:0 trešās trešdaļas sākumā. Jāpiebilst, ka Krejči pēdējās 45 spēlēs ir sakrājis 45 rezultativitātes punktus un ir šīssezonas Stenlija kausa izcīņas rezultatīvākais spēlētājs (7+12).

Arī trešos ripu "Penguins" vārtos raidīja šī maiņa - Nātans Hortons, kurš abas reizes piespēlēja Krejči, guva trešos vārtus trešās trešdaļas vidū.

Savukārt "Bruins" somu vārtsargs Tuka Rasks atvairīja visus 29 pretinieku metienus un aizvadīja savu pirmo "sauso" Stenlija kausa izcīņas spēli.

NHL Rietumu konferences finālsērijas pirmajā spēlē Čikāgas "Blackhawks" ar 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) pārspēja Losandželosas "Kings".