Bostonas "Bruins" pirmdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas izšķirošajā, septītajā spēlē ar 4:3 (1:1, 0:1, 2:1, 1:0) pieveica Totonto "Maple Leafs" un iekļuva Austrumu konferences pusfinalā.

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš arī šajā mačā tika atstāts malā.

Tikai 82 sekundes pirms spēles beigām "Bruins" uzbrucējs Patriss Beržerons izlīdzināja rezultātu šajā dramatiskajā spēlē, un tieši viņš pagarinājuma septītajā minūtē atnesa Nacionālās Hokeja līgas (NHL) veterāniem "Bruins" uzvaru šajā sērijā.

Kopumā nepilnu 10 minūšu laikā "Bruins" guva trīs vārtus un no iedzinējiem kļuva par uzvarētājiem.

Trešās trešdaļas sākumā neizskatījās, ka Bostonas komanda varētu turpināt cīņu Stnlija kausa izcīņā, kad triju minūšu laikā "Maple Leafs" guva divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 4:2. Taču perioda vidū Nātans Hortons panāka 3:4, un tad jau nāca Beržerona slavas laiks.

Austrumu konferences pusfinālā "Bruins" cīnīsies ar Ņujorkas "Rangers", kas
savā septiņu spēļu sērijā ar 4-3 pārspēja Vašingtonas "Capitals", izšķirošajā mačā uzvarot ar iespaidīgu rezultātu, 5:0.