Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bostonas "Bruins" ceturtdien pagarinājumā ar 5:6 (1:1, 2:3, 2:1, 0:1) piekāpās Čikāgas "Blackhawks", tādējādi zaudējot vadību NHL Stenlija kausa finālsērijā.

Kaspars Daugaviņš, spēlējot ceturtajā maiņā, laukumā pavadīja aptuveni sešas minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, divas reizes pielietoja spēka paņēmienus un beidza spēli ar neitrālu lietderības koeficentu.

Spēles laikā "Bruins" trīs reizes atspēlējās (arī no divu vārtu deficīta), taču pagarinājuma desmitajā minūtē cīņai tika pielikts punkts. Uzvaras vārtus pagarinājumā guva aizsargs Brents Sībruks, bet sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2:2.

Sērija turpināsies sestdien Čikāgā.

"Blackhawks" sastāvā ceturtdienas spēlē laukumā bija atgriezies Marians Hosa, kurš izlaida iepriekšējo finālsērijas spēli, kurā Bruins" ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) savā laukumā pieveica Čikāgas komandu.