Divus vārtus, tostarp uzvaras, prestižajā Špenglera kausa izcīņā sestdien guva latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš, sekmējot Šveices komandas Ženēvas "Servette" uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) pār Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Maskavas CSKA.

Daugaviņš pirmo reizi ripu vārtos raidīja spēles 35.minūtē, panākot rezultātu 2:3. Tad viņš precīzs bija arī pagarinājumā, kad vairākumā trieca ripu CSKA vārtos, izraujot savas komandas uzvaru Tāpat viņš ļoti aktīvi nocīnījās vārtu priekšā, kad "Servette" izlīdzināja rezultātu 3:3. Šajā mačā latvietis cīnījās otrajā maiņā centra uzbrucēja pozīcijā.

"Servette" komandas labā vārtus arī guva Deniss Holenšteins un Aleksandrs Pikards. Tikmēr CSKA rindās precīzi meta Aleksandrs Frolovs, Aleksandrs Radulovs un Sergejs Fjodorovs.

Līdz ar šo uzvaru "Servette" komanda nodrošināja sev vietu Špenglera kausa izcīņas pusfinālā, kamēr CSKA vienībai būs jāaizvada ceturtdaļfināls.

Atgādinām, ka Daugaviņš ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās turnīra pirmajā spēlē, palīdzot "Servette" komandai ar rezultātu 5:0 sagraut Amerikas hokeja līgas (AHL) komandu Ročestras "Americans".