Vārtus Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien guva Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ,bet viņa pārstāvētā Binhemtonas "Senators" komanda ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Norfolkas "Admirals" vienībai.

Latvijas uzbrucējs otrās trešdaļas desmitajā minūtē, spēlējot vairākumā, izvirzīja "Senators" vadībā ar 2:1. Daugaviņš šajā spēlē izdarīja divus metienus pa vārtiem un cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šīs sezonas 40 spēlēs Daugaviņš tagad ir guvis deviņus vārtus un izdarījis 19 rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Citā spēlē sestdien uzvaru izcīnīja arī Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas "Wolves" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) pieveica Griffinas "Grand Rapids" klubu.

Kulda šajā cīņā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficents bija pozitīvs +1.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā "Senators" ar 49 punktiem 45 spēlēs joprojām ieņem piekto vietu Austrumu konferences Austrumu divīzijā. Savukārt "Wolves" komanda ar 51 punktu 47 mačos atrodas septītajā pozīcijā Rietumu konferences Rietumu divīzijā.