Par Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa fināla otro dalībnieci piektdien kļuva Ņūdžersijas "Devils", kas finālā tiksies ar Losandželosas "Kings".

"Devils" pusfināla sērijas jeb Austrumu konferences fināla sestajā spēlē dramatiskā cīņā pagarinājumā ar 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0) pieveica Ņujorkas "Rangers", uzvarot visā sērijā ar 4-2.

Par spēles galveno varoni kļuva Adams Henriks, kurš uzvaras vārtus guva pagarinājuma 63.sekundē. Pirmajā periodā "Devils" izvirzījās vadībā ar 2:0 pēc Raiana Kārtera un Iļjas Kovaļcuka metieniem. Otrajā periodā Ruslans Fedotenko un Raians Kalahens panāca izlīdzinājumu.

NHL Stenlija kausa finālsērija līdz četrām uzvarām sāksies 30.maijā ar spēli "Devils" laukumā. Pirmās divas spēles notiks "Devils" laukumā, bet tad divi mači Losandželosā.