Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda otrdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas, ar 4:7 (1:2, 1:3, 2:2) savā laukumā piekāpjoties Vinipegas "Jets" vienībai.

Girgensons šai spēlē uz ledus pavadīja 15 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu, mīnus 1.

Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Nikolajs Ēlers un Kails Konors, bet jaunais somu talants Pariks Laine, atklājot mača rezultātu septītajā minūtē, tika pie sava 100. rezultativitātes punkta NHL. Tādējādi viņš kļuva par otru 100 punktus visātrāk sakrājušo spēlētāju franšīzes vēsturē aiz Denija Hītlija, kurš to paveica 113 spēlēs. Laine savu simtnieku sakrājis 117 NHL mačos.

"Sabres" labā divus vārtus guva Džeks Eihels, pa vieniem Raiens O'Reilijs un Džeisons Pominvils.

Bufalo komandas vārtos šai spēlē paguva strādāt abi vārtsargi – 38. minūtē pie rezultāta 5:2 Robinu Lēneru nomainīja Čads Džonsons.