Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā sestdien izcēlās ar vārtu guvumu, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

"Sabres" hokejisti ar rezultātu 1:6 (0:3, 1:3, 0:0) savā laukumā graujoši zaudēja Pitsburgas "Penguins" komandai.

Girgensons ar vārtu guvumu izcēlās spēles 37.minūtē, panākot rezultātu 1:5. Latviešu uzbrucējs veiksmīgi ieņēma pozīciju vārtu priekšā un laboja komandas biedra mestās ripas lidojuma virzienu. Girgensonam šie bija trešie vārti šajā NHL sezonā, tāpat viņam arī trīs rezultatīvas piespēles.

Latvijas hokejists laukumā pavadīja 17:17 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 77 procentos iemetienu, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficentu "-1".

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Kriss Letangs un Patriks Hornkvists, bet piecas rezultatīvas piespēles izdarīja Sidnijs Krosbijs.

Pēc 16 mačiem "Sabres" Austrumu konferences kopvērtējumā ar astoņiem punktiem ir pēdējā, 16.vietā.