Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien izcēlās latvietis Zemgus Girgensons, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" savā laukumā pagarinājumā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) zaudēja Kalgari "Flames".

Girgensons 46.minūtē skaisti piespēlēja Metam Molsonam uz vārtu priekšu, un viņš atklāja cīņas rezultātu. Latvijas uzbrucējs šajā cīņā spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 19:10 minūtes, kuru laikā izdarīja arī trīs metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, kā arī bloķēja vienu metienu.

Girgensons aizvadītajās septiņās spēlēs iekrājis piecus rezultativitātes punktus. Kopumā šajā NHL sezonā viņa kontā 33 spēles, trīs vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem ar precīziem metieniem izcēlās Pols Bairons un Mets Stajans.

NHL čempionāta kopvērtējumā "Sabres" ar 17 punktiem 33 spēlēs pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.