Hokeja klubs "Rīga" jauno Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonu iesāka ar "sauso" zaudējumu, savā laukumā ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpjoties Piejūras reģiona "Taifun" vienībai.

HK "Rīga" vārtos bija Niklāvs Rauza, kurš atvairīja 21 no 24 metieniem pa saviem vārtiem. Viesu vārtsargs Vladislavs Glazatovs atvairīja visus 22 rīdzinieku metienus.

Pirmais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, komandas nopelnīja pa diviem noraidījumiem katra, bet rezultāts netika atklāts.

Pirmos vārtus "Taifun" guva 32. minūtē, kad Iļja Sandalovs realizēja skaitlisko vairākumu. Otros vārtus viesi guva, spēlējot skaitliskajā mazākumā otrās trešdaļas beigās. Trešo reizi Rauza tika pārspēts trešā perioda sākumā, kad vārtus guva Maksims Doncovs.