Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) klubs "Rīga" Sanktpēterburgā piedzīvoja zaudējumu ar 3:4 pret vietējo "Dinamo" Nikolaja Maslova piemiņas turnīra ieskaņā.

HK "Rīga" labā divus vārtus guva Patriks Zabusovs, bet reizi izcēlās Ņikita Mateiko.

Mača ievadā komandas ātri apmainījās ar vārtu guvumiem. "Dinamo" izvirzījās vadībā trešajā minūtē, bet minūti vēlāk rīdzinieki rezultātu izlīdzināja. "Dinamo" vadību atguva pirmās trešdaļas pēdējā minūtē.

Ceturtos vārtus Sanktpēterburgas komanda guva, raidot ripu tukšos vārtos nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām. Pēc zaudētajiem vārtiem rīdzinieki neapstājās un devās uzbrukumā, pēc kā izvērtās asumi "Dinamo" vārtsarga laukumā.

14 sekundes līdz mača beigām Zabusovs samazināja starpību līdz minimumam, panākot 3:4. Mača pēdējās sekundēs Rīgas komanda metās uzbrukumā, bīstami meta pa vārtiem, taču pretinieku vārtsargs ar grūtībām, tomēr ripu atvairīja.

Vēl šai turnīrā rīdziniekiem būs jāspēlē ar "SKA-Varjagi", "SKA-1946", Mitišču "Atlanti" un Jaroslavļas "Loko" komandām.

No 22. līdz 26. augustam HK "Rīga" piedalīsies pārbaudes spēļu turnīrā Zviedrijā.