Latviešu aizsargs Mārtiņš Jakovļevs ceturtdien guva vārtus un iekrāja rezultatīvu piespēli Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Angarskas "Jermak" komandai, kuru pārstāv arī uzbrucējs Juris Upītis, ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) izbraukumā uzvarēt "Sarov" hokejistus.

Jakovļevs, kurš darbojās viesu trešajā aizsargu pārī, pirmās trešdaļas izskaņā mazākumā atklāja spēles rezultātu, gūstot savus pirmos vārtus šajā līgā. Savukārt trešās trešdaļas vidū vairākumā pēc viņa piespēles 3:2 "Jermak" labā panāca Ivans Gavriļenko.

Šīs sezonas 28 mačos 23 gadus vecais aizsargs guvis vienus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Upītis, kurš Angarskas klubam pievienojās šomēnes, šai spēlei nebija pieteikts.

"Jermak" komanda pēc trīs zaudējumu sērijas tagad izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas.

Līgas kopvērtējumā Ērika Ševčenko, Artūra Kuzmenkova un Kirila Tambijeva pārstāvētā čempionvienība Karagandas "Sariarka" no Kazahstānas, ko trenē Leonīds Tambijevs, ar 81 punktu 38 spēlēs ieņem līderpozīciju, tuvākās konkurentes apsteidzot par 11 punktiem.

Tikmēr "Jermak" komanda ar 50 punktiem joprojām atrodas 17.vietā, bet Balašihas "Dinamo" ar Edgaru Siksnu ierindā ar 46 punktiem 37 spēlēs seko 21.pozīcijā.

Šajā VHL sezonā startē 24 klubi, kas aizvadīs divu apļu turnīru. Sekojošajos izslēgšanas mačos iekļūs 16 spēcīgākās līgas vienības.