Ar vārtu guvumu cīņā par vietas saglabāšanu Čehijas augstākajā hokeja līgā svētdien izcēlās latviešu aizsargs Jēkabs Rēdlihs, palīdzot Karlovi Vari "Energie" komandai ar 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) izbraukumā pieveikt Prāgas "Slavia".

Latvietis izcēlās dueļa astotajā minūtē, palīdzot savai komandai panākt izlīdzinājumu 1:1.

Rēdlihs šajā cīņā laukumā pavadīja 17 minūtes un 59 sekundes, veicot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus raidījumus un izpildot vienu spēka paņēmienu.

Cīņu aizsargs noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Līdz ar to šajā sezonā 52 mačos Rēdlihs tagad izcēlies ar diviem gūtajiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Kā zināms, šosezon "Energie" komandā spēlēja arī uzbrucējs Juris Štāls, taču decembrī viņš to pameta.

Regulārajā turnīrā "Energie" ieņēma 12.vietu 14 komandu konkurencē un tagad kopā ar vēl trim sezonas vājākajām vienībām aizvada cīņas par vietas saglabāšanu Čehijas augstākajā līgā. Starp šīm komandām tā ar 66 punktiem 54 cīņās pašlaik atrodas otrajā pozīcijā.