Svētdien, 1.maijā Pasaules čempionāta D apakšgrupas spēlē tikās Vācijas un Kazahstānas izlases. Ar rezultātu 2:1 pārāki izrādījās Kazahstānas hokejisti.
  • Vācija – Kazahstāna 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
  • Vācijas izlases labā vienīgos vārtus guva Tomass Martinecs, bet kazahu uzvaru kaldināja Dmitrijs Upers un Jevgēņijs Koreškovs.

Minūti un 18 sekundes līdz spēles beigām Vācija nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču pozitīvu rezultātu šīs lēmums nedeva.

Vēl jāatzīmē, ka spēles pēdējā minūtē laukumā izcēlās kautiņš, pēc kura tika noraidīti četri spēlētāji, no katras izlases pa diviem.

Izvēlies tavuprāt labākos spēlētājus Vācijas un Kazahstānas izlasēs!

$t1=vacija;$t2=kazahstana; include"$includes_dir/projects/hockey2004/bestplayer5.inc";?>