Latviešu hokejists Ronalds Ķēniņš otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pēc kārtas izcēlies ar vārtu guvumu, palīdzot Vankūveras "Canucks" komandai ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēt Vinipegas "Jets". Tikmēr cits Latvijas hokejists Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda pārtrauca 14 zaudējumu sēriju, ar rezultātu 3:2 (3:1,0:0,0:1) uzvarot Monreālas "Canadiens" hokejistus.

Ķēniņš trešā perioda 13.minūtē ar precīzu metienu izlīdzināja rezultātu 2:2, gūstot vārtus otrajā spēlē pēc kārtas.

Latvietis šajā mačā nospēlēja 10:23 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

Ķēniņš NHL aizvadījis trīs spēles, kurās tagad guvis divus vārtus.

Vēl "Canucks" labā vārtus guva Aleksandrs Barovs un Luka Sbisa, kurša precīzs bija pagarinājumā. Tikmēr "Jets" labā vārtus guva Braiens Litls un Bleiks Vīlers.

Savukārt "Sabres" hokejisti pie uzvaras nebija tikuši kopš 27.decembra, sasniedzot NHL garāko zaudējumu sēriju kopš 2003.gada. Tāpat 14 zaudējumi pēc kārtas ir kluba antirekords.

Girgensons aizvadītajā mačā laukumā pavadīja 22:30 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja četrus pretinieku metienus, uzvarēja 53 procentos iemetienu, bet spēli noslēdza ar lietderības koeficentu "-2".

"Sabres" labā vārtus guva Drū Stefords, Mets Mulsons un Braiens Džionta, kamēr "Canadiens" labā precBrendons Prasts un Deivids Dežarnē.