Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas spēlē svētdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās Ronalds Ķēniņš, taču viņa pārstāvētā vienība Vankūveras "Canucks" viesos ar 2:4 piekāpās Kalgari "Flames".

Pirmās kārtas duelī līdz četrām uzvarām "Canucks" nonācis zaudētājos ar 1-2. Sērijas nākamā spēle notiks otrdien.

Nepilnas divarpusi minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Ķēniņa un Bo Horvata piespēlēm Janiks Hansens samazināja rezultāta starpību līdz 2:4. Ķēniņš laukumā mačā bija 9:40 minūtes, divreiz pielietoja spēka paņēmienu un bija viens no diviem "Canucks" hokejistiem, kurš cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu "+1".

Uzvarētājiem vārtus guva Brendons Boligs, Tīdžejs Brodijs, Sems Benets un Šons Monahans. "Canucks" rindās vēl izcēlās Šons Metjū.