Latvijas hokejista Artūra Kuldas pārstāvētais Čikāgas "Wolves" Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien savā laukumā ar 2:4 (0:0, 2:1, 0:3) piekāpās Teksasas "Stars".

Kulda šai mačā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients šai spēlē bija negatīvs, -2.

Pēc otrās trešdaļas vadībā ar 2:1 bija "Wolves", taču trešajā periodā "Stars" guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru.

Rietumu divīzijas kopvērtējumā Teksasas klubs ar 48 punktiem 39 spēlēs ir ceturtie, bet Kuldas pārstāvētie "Wolves" ar 46 punktiem 43 spēlēs ir piektajā vietā.