Lasvegasas "Goldens Knights" Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē 53 sekunžu laikā guva trīs vārtus, uzvarēja Kalgari "Flames" ar 4:2 (1:0, 0:2, 3:0) un atkārtoja NHL debitantu pirmās sezonas uzvaru rekordu, liecina līgas statistika.

Lasvegasas klubs tagad ir uzvarējis 33 regulārā čempionāta spēlēs, dalot šo NHL debitantu rekordu ar Floridas "Panthers" un Anaheimas "Mighty Ducks", kas šo pašu panākumu sasniedza 1994./1994. gada sezonā. Nākamā uzvara "Golden Knights" padarīs par vienpersoniskiem NHL rekordistiem.

Pēc pirmajiem diviem periodiem ar 2:1 vadībā bija "Flames", taču trešajā trešdaļā "bruņinieki" nepilnas minūtes laikā trīsreiz pārspēja kalgariešu vārtsargu Marku Smitu, izraujot uzvaru ar 4:2. Vārtus guva Ēriks Haula, Džonatans Maršeso un Deivids Perons.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā Lasvegasas klubs ir pirmajā vietā, bet līgas vērtējumā piekāpjas tikai Tampabejas "Lightning", kam ir par vienu spēli un vienu punktu vairāk.