Latvijas studentu hokeja izlase otrdien 28. ziemas Universiādē spēlē par piekto vietu sīvā cīņā ar 4:5 (2:1, 1:2, 1:2) piekāpās Slovākijas komandai, nenosargājot divu vārtu pārsvaru, tomēr sasniedza labāko rezultātu savā Universiādes vēsturē, ierindojoties sestajā vietā.

Divus periodus Latvijas izlases vārtus šajā spēlē sargāja Ints Bikars, kurš atvairīja 15 no 18 metieniem, trešajā periodā vārtos stājās Reinis Petkus, kurš ielaida divas ripas un atvairīja 10 metienus.

Pēc pirmās trešdaļas Latvijas komanda bija vadībā ar 2:0 - vārtus guva Valters Freijs, kurš iepriekšējā spēlē izcēlās ar "hat trick", un Kristaps Millers. 57 sekundes pirms perioda beigām Bikaru pārspēja Tomašs Hluks.

Otrās trešdaļas sākumā Latvija atjaunoja divu vārtu pārsvaru - Oļegs Šišlaņņikovs panāca 3:1, tomēr perioda beigās slovākiem izdevās izlīdzināt rezultātu, divreiz realizējot skaitlisko pārsvaru, kad 2+2 soda minūtes par spēli ar augstu paceltu nūju bija nopelnījis Valters Freijs.

Līdz trešā perioda vidum slovāki bija izvirzījušies vadībā ar 5:3, tomēr sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Kristapam Milleram izdevās vienus vārtus atgūt - 4:5. Minūti un 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Reinis Petkus devās uz komandas soliņu, ļaujot laukumā iznākt sestajam uzbrukuma spēlētājam, tomēr panākt izlīdzinājumu Latvijai neizdevās.

Līdz šim Latvijas studentu izlases augstākā pozīcija šajā sporta forumā bija astotā vieta.