Sergeja Žoltoka piemiņas turnīru ceturtdien ar zaudējumu sāka Latvijas U-20 hokeja izlase, kas "Arēnā Rīga" spraigā cīņā pagarinājumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Dānijas vienaudžiem.

Vienīgos vārtus, kas bija izšķirošie, Latvija zaudēja pagarinājuma ceturtajā minūtē, kad pēc izgājiena pa labo malu precīzs bija Mikaels Āgārds Hansens.

Latvijas izlases vārtus mačā sargāja Ivars Punnenovs, kurš pamatlaikā atvairīja visus 20 metienus. Arī Latvijas izlases hokejisti mačā izdarīja 20 metienus pa vārtiem, no kuriem gan lielāko daļu – 12 metienus – jau pirmajā periodā.

Citā spēlē šajā turnīrā Baltkrievijas U-20 izlase ar 4:0 pieveica Austrijas vienaudžus. Piektdien Žoltoka piemiņas turnīrā Latvija tiksies ar Baltkrieviju, bet Austrija – ar Dāniju.

Latvijas U-20 hokeja izlases sastāvs Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā:

vārtsargi - Ivars Punnenovs (Rapersvīles "Jona Lakers", Šveice), Kristiāns Čopejs ("Dinamo Juniors");

aizsargi - Matīss Gelažis, Ralfs Grīnbergs, Toms Bernhards (visi - "Dinamo Juniors"), Krists Apsītis ("Rīga"/"Prizma"), Ričards Matuzevičs, Mārtiņš Oskars Freimanis (abi - Viļņas "Baltika", Lietuva), Imants Leščovs ("Zeļenograd", Krievija), Viesturs Tampe ("Karhu HT" U-20, Somija);

uzbrucēji - Deivids Sarkanis, Ričards Kondrāts (abi - "Rīga"), Jegors Samofalovs, Artūrs Logunovs, Dimitrijs Komarņickis, Edgars Opuļskis (visi - "Dinamo Juniors"), Sandis Grīnbergs, Filips Plostnieks (abi - "Rīga"/"Prizma"), Linards Mazurs-Mago, Leonards Rimjāns, Valters Freijs, Emīls Potāpovs (visi - "Baltika"), Martins Lavrovs ("Karhu HT" U-20), Romāns Semjonovs ("Orebro" J20, Zviedrija).