Latvijas U-20 hokeja izlase trešajā pasaules čempionāta spēlē, kas norisinājās Kanādas pilsētā Kalgari, ar rezultātu 0:14 (0:1, 0:6, 0:7) kapitulēja Krievijas vienaudžiem.

Spēlēs pirmajā trešdaļā laukumā bija redzams Krievijas izlases pārsvars, taču pirmajās 20 minūtēs viņi spēja gūt vienus vārtus. Otrais periods Latvijas hokejistiem bija ļoti neveiksmīgs un tajā valstsvienība ielaida sešus vārtus, nonākot iedzinējos ar 0:7.

Noslēdzošajā trešdaļā spēles ritējums nemainījās un Krievija pārliecinoši dominēja šajā mačā, kurā svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 14:0.

Uzvarētājiem ar trīs vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jevgēņijs Kuzņecovs.

Latvijas izlases vārtos Elviss Merzļikins atvairīja 36 no 50 pretinieku metieniem, kamēr Latvijas hokejisti 30 reizes apdraudēja pretinieku vārtus.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē Latvijas izlase ar rezultātu 4:9 zaudēja Zviedrijas hokejistiem, bet otrajā mačā ar 1:3 līdzīgā cīņā piekāpās Slovākijas vienaudžiem.

Latvija A grupas kopvērtējumā pēc šī mača trīs spēlēs nav izcīnījusi ne vienu punktu un ir pēdējā, piektajā pozīcijā.

Pēdējo apakšgrupas spēli Latvijas izlase aizvadīs rīt, kad spēkosies ar Šveices izlases hokejistiem.