Jaundibinātais hokeja klubs "Liepāja" piektdien pārbaudes spēlē Brocēnos ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) zaudēja Kazahstānas klubam Atirau "Beibaris", kuru pārstāv latviešu vārtsargs Māris Jučers, bet tā sastāvā cenšas iekļūt uzbrucējs Raimonds Vilkoits.

Vienīgos vārtus liepājnieku labā guva Toms Tiļļa, kurš trešās trešdaļas pirmajā minūtē panāca neizšķirtu 1:1.

Pēcāk sekojušajos pēcspēles metienos Kazahstānas klubs bija pārāks ar 3:2.

Jučers "Beibaris" komandas vārtus sargāja trešajā trešdaļā.

Jau ziņots, ka citās pārbaudes spēlēs pirms jaunās sezonas "Liepāja" ar 2:5 zaudēja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandai Ņeftekamskas "Toros", kurā spēlē Latvijas uzbrucējs Artūrs Mickēvičs, kā arī ar 4:6 piekāpās Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandai Mitišču "Atlanti".

"Liepājas" komanda jaunajai sezonai, kurā tā atgriezīsies Latvijas virslīgas čempionātā, gatavojas Igora Ļebedeva un Aleksandra Cicurska vadībā.

"Liepājas" klubs izveidots kā likvidētās "Liepājas metalurga" komandas pēctecis. Šīs pilsētas vienība Latvijas čempionātā uzvarējusi astoņas reizes, bet pagājušo sezonu izlaida, jo rūpnīca pārstāja uzturēt profesionālas hokeja komandas.