Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) pēdējā, piektā, apļa mačā sestdien savā laukumā ar 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) pieveica "Vitebsk" komandu.

Latvijas kluba labā pa vienam precīzam metienam izpildīja Povils Verenis, Edgars Apelis un Lauris Bajaruns, kurš trešās trešdaļas piektajā minūtē guva uzvaras vārtus.

Pirmajos četros apļos sekmīgāk nospēlēja "Liepājas metalurga" komanda, uzvarot trijās savstarpējās spēlēs.

Kā ziņots, pēc piektā apļa izspēlēšanas astoņas labākās sacensību komandas kvalificēsies izslēgšanas spēlēm.

BAČ kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" pašlaik ar 43 punktiem 44 aizvadītajās spēlēs ieņem astoto vietu, taču septītajā pozīcijā esošajai "Mogiļev" komandai ir tikai par punktu vairāk.

Savukārt "Vitebsk" ar 36 punktiem 45 cīņās atrodas devītajā pozīcijā.