Otru uzvaru Latvijas hokeja čempionāta finālspēlē ceturtdien izcīnīja "Liepājas Metalurgs II" komanda, pateicoties diviem vārtiem, gūtiem pēdējā spēles minūtē.

Atšķirībā no abu komandu pirmās tikšanās trešdien, kad liepājnieki sagrāva "Ozolnieki-MONARCH" komandu viņu laukumā ar 8:0, ceturtdienas spēlē Ozolniekos līdz par pēdējai minūtei rezultāts bija neizšķirts – 2:2. Spēles beigās, nepilnas četras minūtes pirms spēles beigām "Ozolnieki-MONARCH" palika skaitliskajā mazākumā, un šo vairākumu izmantoja liepājnieki, izvirzoties vadībā – Vladimirs Mamonovs guva vārtus 53 sekundes pirms mača beigu signāla.

Tad sekoja iemetiens liepājnieku aizsardzības zonā, un "Ozolnieki-MONARCH" nomainīja vārtsargu, taču šis taktiskais gājiens neizdevās, un tas pats Vladimirs Mamonovs sešas sekundes pirms spēles beigām raidīja ripu jau tukšos vārtos – 4:2.

"Ozolnieki-MONARCH" labā vārtus šai mačā guva Mārcis Zembergs un Ēriks Bisenieks, "Liepājas Metalurga II" labā bez Mamonova arī Gunārs Skvorcovs un Valērijs Fiļimonovs.

Fināla sērijā līdz četrām uzvarām liepājnieki izvirzījušies vadībā ar 2-0 un nākamās divas spēles notiks Liepājā.