Pasaules hokeja čempionāta pirmās divīzijas B grupas spēlē sestdien Lietuvas izlase ar rezultātu 12:3 (1:1, 3:2, 8:0) sagrāva Igaunijas valstsvienību.

Šī uzvara lietuviešiem ļāva saglabāt vietu pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, bet Igaunija nākamgad spēlēs otrās divīzijas A grupā.

Mača sākumā ritēja līdzīga cīņa, un pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts bija 1:1. Otrajā trešdaļā Igaunija divas reizes bija vadībā (2:1, 3:2), tomēr Lietuva periodu noslēdza ar diviem gūtiem vārtiem un atradās vadībā ar 4:3

Savukārt pēdējās 20 minūtēs Lietuva pilnībā mainīja spēles gaitu, un "iznīcināja" Igaunijas komandu, pēdējā periodā gūstot vēl astoņus bezatbildes vārtus un uzvarot ar 12:3.

Pirms šīs spēles Lietuvas izlase četrās turnīra spēlēs bija guvusi četrus vārtus.

Pirmās divīzijas B grupas kopvērtējumā Lietuva ar trim punktiem ierindojās priekšpēdējā, piektajā vietā, bet Igaunija pie punktiem tā arī netika. Sestdien starp Poliju un Ukrainu risināsies cīņa par iekļūšanu pirmās divīzijas A grupā.