Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas divas otrās kārtas izslēgšanas spēles. Uzvaras guva Tampabejas "Lightning" un Pitsburgas "Penguins" komandas, panākot neizšķirtu rezultātu 1-1 savās sērijās.

Tampabejas klubs savā laukumā ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēja Ņujorkas "Islanders". Spēles rezultātu "Lightning" labā mača septītajā minūtē atklāja Tailers Džonsons. Pēc izturēta mazākuma "Islanders" vārtsargu otrreiz pārspēja Žonatans Druēns.

Ņujorkas komanda prata izmantot trešo vairākumu, kad vārtus guva Nikolajs Kuļomins. Pārtraukumā komandas devās rezultātam esot 2:1 "Lightning" kluba labā.

Otrajā trešdaļā "Lightning" pārākumu nostiprināja Viktors Hedmens, realizējot vairākumu. Trešās ceturtdaļas izskaņā "Islanders", mēģinot atspēlēties, vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču tukšajos vārtos savu otro ripu raidīja pirmo vārtu autors Džonsons.

Lightning spēli noslēdza ar rezultātu 4:1. Tādā veidā revanšējoties par pirmo abu komandu dueli, kad klubs cieta sakāvi ar rezultātu 3:5.

Tikmēr Pitsburgas "Penguins" tikās ar regulārās sezonas spēcīgāko komandu Vašingtonas "Capitals", kuri pingvīnus bija pārspējuši sērijas pirmās spēles papildlaikā ar rezultātu 4:3. Otrajā tikšanās reizē pārāka izrādījās Pitsburgas komanda, svinot uzvaru ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).

Rezultāts tika atklāts vien otrajā periodā, kad "Capitals" vārtsargu izdevās pārspēt Karlam Hegelinam. Trešajā periodā "Capitals" izlīdzināja rezultātu, vārtus gūstot Markusam Johansonam.

Bet četras minūtes līdz spēles beigām "Penguins" uzvaras vārtus pēc Jevgēņija Malkina piespēles guva Ēriks Fērs.

Šonakt konferences pusfinālu otrās spēles aizvadīs arī Dallasas "Stars" komanda, kura esot vadībā ar 1-0 cīnīsies pret Sentluisas "Blues" vienību. Savukārt Sanhosē "Sharks" centīsies gūt otro uzvaru pār Našvilas "Predators".