Ņujorkas "Rangers" komanda sestdien ar uzvaru sāka Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfinālu.

Austrumu konferences fināla pirmajā spēlē "Rangers" savu skatītāju priekšā ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pieveica Tampabejas "Lightning" un sērijā līdz četriem panākumiem izvirzījās vadībā ar 1-0.

Šīs cīņas rezultāts tika atklāts vien 40.minūtē, kad 13 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām savus ceturtos vārtus šīs sezonas Stenlija kausa izcīņas turnīrā guva "Rangers" hokejists Dereks Stepans. Tiesa, noslēdzošā perioda sākumā "Lightning" izdevās panākt izlīdzinājumu, kad vairākumu realizēja Ondršejs Palāts, taču mazāk nekā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus Ņujorkas kluba labā guva Dominiks Mūrs.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks pirmdien Ņujorkā.

Tikmēr otrā Stenlija kausa izcīņas pusfinālā jeb Rietumu konferences finālā svētdien spēkošanos uzsāks Čikāgas "Blackhawks" un Anaheimas "Ducks".