Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa pirmajā spēlē Ņujorkas "Rangers" hokejisti ar rezultātu 2:5 piedzīvoja zaudējumu Pitsburgas "Penguins", bet savainojumu guva komandas pamatvārtsargs Henriks Lundkvists.

Ludkvists savainojumu guva pirmajā trešdaļā, kad komandas biedra Marka Stāla nūja neveiksmīgi trāpīja viņam pa seju, traumējot aci. Zviedru vārtsargs mēģināja turpināt cīņu, taču 18 sekundes pirms perioda beigām Patriks Hornkvists guva vārtus "Penguins" labā. Maču "Rangers" vārtos otrajā periodā turpināja Anti Rānta, kurš 39. minūtē kapitulēja Sidnijam Krosbijam.

Dereks Stepans trešās trešdaļas ievadā panāca rezultātu 1:2, taču divas minūtes vēlāk Toms Kūnakls atjaunoja divu vārtu pārsvaru Pitsburgas vienībai. Tad vēlreiz precīzs bija Hornkvists, bet Stepans arī guva otros vārtus (2:4). Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Hornkvists nokārtoja sev "hat-trick".

"Rangers" komandu situācija ar Lundkvistu satrauc, un tuvākajā laikā vārtsargam tiks veiktas medicīniskās pārbaudes.

Citā spēlē Tampabejas "Lightning" komanda a rezultātu 3:2 pārspēja Detroitas "Red Wings". Uzvarētājiem divus vārtus guva Ņikita Kučerovs, bet reizi precīzi meta Alekss Killorns, kamēr "Red Wings" labā precīzi bija Maiks Grīns un Džastins Abdelkeiders.

Tikmēr Sentluisas "Blues" ar rezultātu 1:0 pagarinājumā uzvarēja Čikāgas "Blackhawks", vienīgo reizi "golu" gūstot Deividam Bakesam.