"Rīga" komandas hokejisti pirmdien viesos Sanktpēterburgā mača gaitā atspēlēja divu vārtu deficītu, tomēr izskaņā ielaida izšķirošos vārtus un Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) piedzīvoja jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

"Rīga" pretinieku laukumā ar 3:4 (1:0, 1:3, 1:1) atzina "SKA-Serebrjanije Ļvi" pārākumu. Rīdzinieki spēles 57.minūtē spēja panākt neizšķirtu 3:3, tomēr nepilnu minūti vēlāk ielaida izšķirošo ripu.

Viesu komandā vārtus guva Lūkass Sičevs, Frenks Razgals un Roberts Baranovskis, kamēr Sanktpēterburgas kluba labā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Jefims Miškins.

Rezultātu jau cīņas otrajā minūtē atklāja Sičevs, taču otrajā trešdaļā "SKA-Serebrjanije Ļvi" guva trīs vārtus pēc kārtas, 35.minūtē panākot 3:1 savā labā.

Tiesa, vēl līdz otrajam pārtraukumam Razgals skaitliskajā vairākumā ar plaukstas metienu no pretinieku zonas vidus vienus vārtus atspēlēja, bet 57.minūtē pēc viņa piespēles no vārtu priekšas ripu mērķī raidīja Baranovskis, tobrīd panākot 3:3. Tomēr līdzsvars uz rezultāta tablo saglabājās tikai 57 sekundes, jo mājinieku spēlētājs Aleksejs Polodjans guva "SKA-Serebrjanije Ļvi" uzvaras vārtus.

Atlikušajā laikā rīdziniekiem atspēlēties liedza divi noraidījumi, lai gan mazākumā viņiem bija laba iespēja, jo divi spēlētāji izslidoja pret vienu aizsargu, tomēr šī iespēja palika neizmantota.

LETA jau ziņoja, ka svētdien abas komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, kurā Sanktpēterburgas klubs uzvarēja ar 4:1.

Turnīra tabulā "Rīga" ar astoņiem punktiem 18 mačos atkal ieņem pēdējo 15.vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, palaižot garām Mitišču "Atlanti" vienību.

Tikmēr "SKA-Serebrjanije Ļvi" ar 38 punktiem 18 mačos pakāpusies uz pirmo pozīciju Rietumu konferencē.

"Rīga" Sanktpēterburgā šonedēļ aizvadīs vēl divus mačus ar vietējo SKA-1946 vienību.

"Rīgas" galvenais treneris šosezon ir Aleksandrs Ņiživijs, kurš iepriekš strādāja par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas "Dinamo" galvenā trenera palīgu. Tagad viņš samainījies vietām ar "Rīgas" iepriekšējo vadītāju Ronaldu Ozoliņu, kurš kļuvis par Normunda Sējēja asistentu "Dinamo".

"Rīga" pagājušās sezonas MHL regulārajā čempionātā Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņēma sesto vietu starp astoņām komandām, "play-off" turnīram nekvalificējoties.

Pirms tam piecas sezonas pēc kārtas "Rīgas" komanda spēja sasniegt izslēgšanas turnīru.

Jaunajā MHL sezonā līgā spēlē 31 komanda no Krievijas, Kazahstānas un Latvijas. Spēlējot vienīgi ar Rietumu konferences komandām, "Rīgas" hokejisti regulārajā čempionātā aizvadīs 56 spēles.