Latvijas kluba "Rīga" hokejisti Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Rietumu konferences pastarīšu duelī otrdien savā laukumā ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) zaudēja Mitišču "Atlanti" vienībai.

Vienīgos vārtus mājiniekiem guva Frenks Razgals, kurš 30. minūtē realizēja paša nopelnīto soda metienu, taču pēc septiņām minūtēm viesi atjaunoja neizšķirtu.

Savukārt trešā perioda sākumā "Atlanti" hokejists Artjoms Aleksandrovs vadībā izvirzīja Mitišču komandu. Rīdzinieki centās atspēlēties, taču izredzes pamatlaika beigās saruka, kad Kirils Galoha nopelnīja 2+10 soda minūtes. Laukuma saimnieki tomēr nepadevās un nomainīja vārtsargu Gustavu Dāvi Grigalu pret laukuma spēlētāju, taču ielaida vēl vienus vārtus.

Latvijas klubs piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, lai gan pirms tam, kopš pie komandas stūres atgriezās Ronalds Ozoliņš, uzvarēja trīs cīņās.

Abas komandas trešdien tiksies atkārtoti. "Rīga" otrdien uzsāka četru mājas spēļu sēriju.

Jau ziņots, ka novembra sākumā AS "Dinamo Rīga" padome izvērtēja "Rīga" komandas sniegumu MHL čempionāta 22 spēlēs, kad tika izcīnīti vien trīs panākumi, atzīstot to par neapmierinošu. Vadība lēma, ka komandas galvenā trenera amatā atgriežas Ozoliņš, kurš komandu vadīja arī iepriekšējās divās sezonās, savukārt Aleksandrs Ņiživijs, kurš bija galvenais treneris šajā sezonā, tika pazemināts par Ozoliņa palīgu.

Turnīra tabulā "Rīga" ar 15 punktiem 27 mačos ieņem priekšpēdējo, 14., vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, bet "Atlanti" tagad atpaliek vairs tikai par punktu, piedevām viņiem ir viena spēle mazāk.

"Rīga" pagājušās sezonas MHL regulārajā čempionātā Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņēma sesto vietu starp astoņām komandām, "play-off" turnīram nekvalificējoties.

Pirms tam piecas sezonas pēc kārtas "Rīgas" komanda spēja sasniegt izslēgšanas turnīru.

Jaunajā MHL sezonā līgā spēlē 31 komanda no Krievijas, Kazahstānas un Latvijas. Spēlējot vienīgi ar Rietumu konferences komandām, "Rīgas" hokejisti regulārajā čempionātā aizvadīs 56 spēles.