Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas otrajā spēlē ceturtdien HS "Rīga/Prizma" komanda izbraukumā ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pārspēja "Kurbads" hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-1.

Spēles astotajā minūtē vadībā izvirzījās "Kurbads" komanda, kad ar precīzu metienu izcēlās Andrejs Kardašs, bet piecas minūtes vēlāk "Rīga/Prizma" pēc Dāvja Straupes rezultatīvā metiena panāca izlīdzinājumu. Pirmais periods noslēdzās ar "Kurbads" spēlētāja Vladislava Dobreņkija precīzo metienu (2:1).

Otrajā trešdaļā rīdzinieki vēlreiz prata panākt neizšķirtu, vairākumā precīzi metot Elvim Veldzem. Līdzīga cīņa turpinājās, bet "Kurbads" trešo reizi vadību pārņēma 39.minūtē, kad Valērijs Fiļimonovs ripu vārtos raidīja vairākumā. "Rīga/Prizma" atkal atspēlējās un pēc minūtes Mihails Kokļins pārspēja pretinieku vārtsargu.

Trešajā periodā komandas līdzīgi spēkojās, taču vārti netika gūti. Lai noskaidrotu uzvarētāju, vajadzēja spēlēt pagarinājumu, kurā uzvaru "Rīga/Prizmai" komandai nodrošināja Aleksandrs Macijevskis.

Atgādinām, ka sērijas pirmā spēle trešdien noslēdzās ar "Kurbads" komandas uzvaru – 10:2.

Tikmēr bronzas godalgas šosezon jau nopelnījuši "Zemgale"/LLU hokejisti.