"Rīgas" hokejisti Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē trešdien viesos uzvarēja Ņižņijnovgorodas "Čaika" komandu, turpinot uzvaru sēriju galvenā trenera Ronalda Ozoliņa vadībā.

"Rīga" svinēja uzvaru ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), tiekot pie trešā panākuma pēc kārtas. Kopš komandas vadībā pagājušajā nedēļā atgriezās Ozoliņš, Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda vēl nav zaudējusi.

Divus vārtus uzvarētājiem guva rezultatīvais Frenks Razgals, kurš otro ripu mača izskaņā raidīja jau tukšos pretinieku vārtos. Tikmēr rīdzinieku vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals atvairīja 29 no 30 pretinieku metieniem.

Rezultātu cīņas 39.minūtē atklāja Daniels Bērziņš, bet noslēdzošās trešdaļas pirmajā minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Razgals, panākot jau 2:0.

Nepilnas četras minūtes vēlāk mājinieki pēc Andreja Runova metiena vienus vārtus atspēlēja, tomēr atlikušajā laikā rīdzinieki pārsvaru ne tikai nosargāja, bet 65 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad "Čaika" bija nomainījusi vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Razgals nodrošināja "Rīgai" uzvaru ar 3:1.

Pēdējo vārtu guvumā Razgalam asistēja arī aizsargs Kristaps Zīle, kurš tika atzīts par aizvadītās nedēļas MHL labāko aizsargu.

"Rīga" tika pie piektās uzvaras šajā sezonā, bet tikai trešās pamatlaikā.

Abas komandas ceturtdien tiksies atkārtoti.

LETA jau ziņoja, ka četru maču izbraukuma spēļu sēriju "Rīga" sāka iepriekšējās nedēļas beigās, kad divas reizes ar vienādu 3:2 uzvarēja Balašihas MVD komandu, vienu panākumu gūstot pagarinājumā, bet otru pēcspēles metienos.

Pēc šīs izbraukuma spēļu sērijas rīdziniekiem sekos četru mājas spēļu sērija.

Pagājušajā nedēļā AS "Dinamo Rīga" padome izvērtēja "Rīga" komandas sniegumu MHL čempionāta 22 spēlēs, atzīstot to par neapmierinošu. Vadība lēma, ka komandas galvenā trenera amatā atgriežas Ronalds Ozoliņš, kurš komandu vadīja arī iepriekšējās divās sezonās, savukārt Aleksandrs Ņiživijs, kurš bija galvenais treneris šajā sezonā, tika pazemināts par Ozoliņa palīgu.

Turnīra tabulā "Rīga" ar 15 punktiem 25 mačos ieņem priekšpēdējo, 14., vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, bet "Čaika" ar 27 punktiem ir 10.pozīcijā.

"Rīga" pagājušās sezonas MHL regulārajā čempionātā Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņēma sesto vietu starp astoņām komandām, "play-off" turnīram nekvalificējoties.

Pirms tam piecas sezonas pēc kārtas "Rīgas" komanda spēja sasniegt izslēgšanas turnīru.

Jaunajā MHL sezonā līgā spēlē 31 komanda no Krievijas, Kazahstānas un Latvijas. Spēlējot vienīgi ar Rietumu konferences komandām, "Rīgas" hokejisti regulārajā čempionātā aizvadīs 56 spēles.