Latvijas hokeja klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) uzvarēja Voskresenskas "Himik" komandu.

Šīs sezonas piecās spēlēs "Rīgas" komanda tikusi pie trim uzvarām, bet "Himik" kontā tagad ir pieci zaudējumi.

Laukuma saimnieki spēles devītajā minūtē nonāca iedzinējos, tomēr jau pēc pusotras minūtes rezultātu izlīdzināja, kad izcēlās Rustams Begovs. Savukārt otrās trešdaļas noslēdzošajās piecās minūtēs divreiz precīzs bija Kārlis Ozoliņš, reizi izceļoties vairākumā un reizi - vienādos sastāvos.

Trešās trešdaļas otrajā minūtē 4:1 mājinieku labā vairākumā panāca Nikolajs Jeļisejevs.

Pa divām rezultatīvām piespēlēm šajā mačā iekrāja Rūdolfs Maslovskis, Rodrigo Ābols un Andris Siksnis.

Pēc šī mača rīdzinieki pirmdien uzņem sev ļoti labi zināmo Mitišču "Atlanti" komandu, bet pēc tam divas cīņas aizvadīs izbraukumā.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Rīga" ar desmit punktiem piecās spēlēs pašlaik ieņem ceturto vietu, bet "Himik" ar diviem punktiem atrodas 18.vietā 20 komandu konkurencē.

Jaunajā sezonā MHL regulārajā čempionātā startē 40 komandas, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Kopumā čempionātā startē klubi no astoņām valstīm - Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Ungārijas, Austrijas, Kazahstānas un Čehijas.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā "Rīgas" komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Krievijas komandai Mitišču "Atlanti".