Ar rezultatīvu piespēli trešajā Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē pēc kārtas svētdien izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Binhemtonas "Senators" komanda ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) izbraukumā pieveica Hēršijas "Bears" vienību.

Trešās trešdaļas astotajā minūtē Raiens Kellers pēc Daugaviņa piespēles guva uzvaras vārtus.

Šajā spēlē Latvijas uzbrucējs izdarīja četrus metienus pa vārtiem un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon Daugaviņš 38 spēlēs guvis astoņus vārtus, izpildījis 17 rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -2.

Citā spēlē uzvaru izcīnīja arī latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas "Wolves" komanda, kas ar 5:2 (4:0, 0:0, 1:2) savā laukumā apspēlēja Sanantonio "Rampage" hokejistus.

Kulda šajā cīņā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā "Senators" ar 46 punktiem 43 spēlēs saglabā piekto vietu Austrumu konferences Austrumu divīzijā. Savukārt "Wolves" komanda ar 49 punktiem 46 spēlēs atrodas pirmspēdējā septītajā pozīcijā Rietumu konferences Rietumu divīzijā.