Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijas ceturtajā mačā Sanhosē "Sharks" savā laukumā ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pieveica Lasvegasas "Golden Knights", sērijā panākot 2-2.

Sērijas līdz četrā uzvarām nākamā spēle 5. maijā notiks Lasvegasā.

Pirmā perioda 16. minūtē Markuss Sorensens pēc klupināšanas kritienā pamanījās izdarīt metienu, kas bija precīzs, bet sešas sekundes pirms pirmā pārtraukuma Jonass Donskojs panāca 2:0. Otrajā periodā Tomass Hertls palielināja pārsvaru līdz 3:0, bet ceturtos vārtus "haizīvīm" guva Džo Pavelskis.

"Sharks" rindās ceturto "sauso" Stenlija kausa spēli karjerā un otro sezonā aizvadīja Martins Džounss, kurš atvairīja visus 34 pretinieku metienus.

Citā duelī par iekļūšanu Stenlija kausa pusfinālā vadību sērijā ar 2-1 ieguva Tampabejas "Lightning", kas ar 4:1 pieveica Bostonas "Bruins". Šajā sērijā nākamais mačs 5. maijā notiks Bostonā.

Jau spēles sākumā līdz ceturtajai minūtei divreiz izcēlās "Lightning" uzbrucējs Ondžejs Palats, 15. minūtē Patrīss Beržerons vairākumā vienus vārtus atguva, bet trīs ar pusi minūtes līdz pirmā perioda beigām Entonijs Čirelli atjaunoja Tampas komandai trīs vārtu pārsvaru.

Spēles rezultāts nemainījās līdz pat cīņas pēdējām sekundēm, kad vairākumā tukšos vārtos ripu raidīja Stīvens Stemkoss.