Nešvilas "Predators" svētdien triumfēja Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, Rietumu konferences pusfināla sestajā spēlē ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) pieveicot Sentluisas "Blues".

Līdz ar to sērijā "Predators" svinēja uzvaru ar 4 – 2 un pirmo reizi kluba vēsturē iekļuva konferences finālā.

Rezultātu šai mačā gan atklāja "Blues", kad Pols Stastnijs pirmā perioda trešajā minūtē pārspēja "Predators" vārtsargu Peku Rinni, taču tā palika vienīgā ripa, ko somu vārtsargs ielaida savos vārtos šai spēlē. Kopumā viņš atvairīja 22 no 23 pretinieku metieniem.

Rezultāta izlīdzinājumu "Predators" panāca otrās trešdaļas pirmajā minūtē ar šveiciešu uzbrucēja Romāna Jozi pūlēm - 1:1.

Trešajā periodā vārtus guva tikai nešviliesi - vispirms Raiens Johansens izvirzīja "Predators" vadībā ar 2:1, bet minūti līdz pamatlaika beigām Kalle Jarnkroks panāca beigu rezultātu – 3:1.

Rietumu konferences finālā "Predators" tiksies ar Anaheimas "Ducks" vai Edmontonas "Oilers". Šajā sērijā rezultāts ir 3–2 "Ducks" labā.