Tampabejas "Lightning" izcīnīja uzvaru pār Vašingtonas "Capitals" Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā spēlē un izlīdzināja rezultātu sērijā, kas tagad ir 2-2.

"Lightning" šai spēlē, kas notika Vašigntonā, uzvarēja ar 4:2 (2:1, 0:1, 2:0).

Mača rezultātu atklāja Dmitrijs Orlovs, izvirzot vadībā "Capitals", taču "Lightning" ar Braidena Pionta un Stīvena Stamkosa vārtiem izlīdzināja rezultātu un pārņēma vadību.

Otrais periods noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, jo rezultātu izlīdzināja Jevgeņijs Kuzņecovs.

"Lightning" nepadevās un trešajā periodā guva divus vārtus, kamēr Andrejs Vasiļevskis atvairīja visus 14 pretinieku metienus, nodrošinot komandai uzvaru ar 4:2. Pēdējos divus vārtus komandai guva Alekss Killorns un Entonijs Sirelli.

"Vasiļevskis mūs izvilka," NHL mājas lapā citēts Stamkoss. "Tieši tāpēc viņš ir viens no, ja ne vislabākais vārtsargs pasaulē. Viņš visas sezonas garumā deva mums iespējas, kad mēs nespēlējām tik labi, un šodienas spēle ir tam vēl viens piemērs."

NHL Rietumu konferences finālsērijā pēc trim spēlēm Lasvegasas "Golden Knights" ir vadībā ar 2-1 pār Vinipegas "Jets".