Latvijas uzbrucējs Artūrs Ozoliņš pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) astotdaļfināla sērijas spēlē, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Penzas "Dizeļ" komandu no sāpīga zaudējuma.

"Dizeļ" savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) piekāpās Kazahstānas klubam Ustjkamenogorskas "Kazcink-Torpedo".

Mača gaitā "Dizeļ" pamanījās nonākt iedzinējos ar 0:3, taču pirmie vārti tika atgūti cīņas 36.minūtē, kad Ozoliņš rezultatīvi piespēlēja Vitālijam Zotovam, bet 53.minūtē Sergejs Dudko rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Tomēr gūt vēl trešos vārtus Penzas vienība atlikušajā laikā vairs nespēja.

Ozoliņš šo maču aizvadīja "Dizeļ" pirmajā uzbrucēju trijniekā, bet divu izslēgšanas maču laikā pamanījies veikt jau trīs rezultatīvas piespēles.

Nu sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1.

Abu komandu nākamais savstarpējais mačs tiks aizvadīts ceturtdien.

Šajā sezonā VHL čempionātā sacentās 26 komandas, kas aizvadīja divu apļu turnīru. Sekojošajos izslēgšanas mačos iekļuva 16 spēcīgākās līgas vienības.

No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām čempionvienība Ņeftekamskas "Toros", kurā spēlē uzbrucēji Kaspars Saulietis un Artūrs Mickēvičs, regulāro čempionātu noslēdza pirmajā vietā, sesto vietu ieņēma "Dizeļ" komanda, bet Aļmetjevskas "Ņeftjaņik" ar Alekandru Jerofejevu sastāvā palika desmitajā pozīcijā.