Ar gūtajiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli Vācijas hokeja čempionāta (DEL) ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē trešdien izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, palīdzot Krēfeldes "Pinguine" komandai savā laukumā ar 6:4 (4:1, 1:1, 1:2) uzvarēt Hannoveres "Scorpions" vienību.

Latvijas izlases uzbrucējs šajā mačā vārtus guva trešās trešdaļas 15.minūtē, tobrīd panākot 6:4, bet ar rezultatīvu piespēli Vasiļjevs izcēlās komandas otro vārtu guvumā.

Kopumā šajā spēlē Vasiļjevs izdarīja četrus metienus pa vārtiem, cīņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Sērijā līdz trijām uzvarām "Pinguine" izvirzījās vadībā ar 1-0. Nākamais mačs piektdien notiks Hannoverē.

Kā ziņots, regulārā čempionāta noslēguma kopvērtējumā "Pinguine" ar 86 punktiem 52 spēlēs ieņēma ceturto vietu, bet "Scorpions" komanda ar 81 punktu ierindojās sestajā pozīcijā.

Regulārajā čempionātā Vasiļjevs guva 16 vārtus un izpildīja 33 rezultatīvas piespēles, kas viņam deva komandas rezultatīvākā spēlētāja godu un 11.vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.