Tikai trīs dienas pirms pasaules hokeja čempionāta sākuma negaidītas problēmas radušās organizatoriem. Trešdien vienā no divām sacensību arēnām Vīnē - "Wiener Stadthalle" - pārbaudes spēlē starp Austrijas un Šveices komandām otrajā periodā ieplaisāja ledus, un mačs netika pabeigts.
Kā vēsta interneta mājaslapa "Sport1", vienā no laukuma pusēm ledū plaisa parādījusies otrās trešdaļas beigās, kad ar 1:0 vadībā bija Šveice. "Wiener Stadthalle" arēnas darbinieki vairākas minūtes centušies novērst radušos problēmu, tomēr tas nav izdevies, un spēli nācās pārtraukt.

Sacensību organizētāji gan sola, ka pasaules čempionātā līdzīgas problēmas neatgadīšoties. Vīnes arēnā pasaules čempionāta pirmā spēle tiks aizvadīta sestdien, kad pulksten 17.15 pēc Latvijas laika cīņu uzsāks Krievijas un mājinieku Austrijas izlases.