Čehu vārtsargs Dominiks Hašeks neglāba Maskavas „Spartak” no zaudējuma Špenglera kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē pret Ženēvas „Servette” komandu, kura uzvarēja maskaviešus ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0).

Pirmos vārtus 11. minūtes sākumā guva Dens Friče, otros, pirmā perioda beigās realizējot skaitlisko vairākumu, – Ričards Parks, un „Servette” iekļuva turnīra pusfinālā.

Maskavas „Spartak” šāgada Špenglera kausa izcīņā trijās spēlēs neguva nevienu uzvaru.

Par otro vakanto vietu pusfinālā trešdien vēl spēlēs Kanādas izlase ar Prāgas "Sparta".

Tiesības spēlēs pusfinālā jau nodrošinājušas „Davos” un Sanktpēterburgas SKA komandas.