Svētdien, 1.maijā Pasaules čempionāta C apakšgrupas spēlē tikās Ukrainas un Zviedrijas izlases. Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Zviedrijas hokejisti.
  • Ukraina – Zviedrija 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
  • Ukrainas izlases labā vārtus guva Bogdans Savenko un Sergejs Kļementjevs, savukārt zviedru labā ar precīziem raidījumiem izcēlās Magnuss Kānbergs, Kenijs Jonsons un Daniels Alfredsons.

Vēl desmit minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija 2:2. Minūti pirms spēles beigām ukraiņi vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču rezultātu izlīdzināt viņiem tā arī neizdevās.

Izvēlies tavuprāt labākos spēlētājus Ukrainas un Zviedrijas izlasēs!

$t1=ukraina;$t2=zviedrija; include"$includes_dir/projects/hockey2004/bestplayer5.inc";?>