ASV hokeja izlase visai nepiespiestā manierē trešdien aizvadīja spēli pret Lielbritānijas valstsvienību, tai ļaujot gūt trīsreiz vairāk vārtus nekā visā turnīrā iepriekš, bet tāpat svinot uzvaru 6:3 (1:1, 3:1, 2:1).

Pēc spēles pirmajām 20 minūtēm rezultāts bija neizšķirts 1:1, taču otrajā periodā amerikāņi ar trim ripām atrisināja spēles likteni. Lielbritānijas līdzjutēji gan tāpat izrādīja prieku par saviem varoņiem, kuri līdz ceturtajai čempionāta spēlei bija guvuši vienus vārtus, bet ielaiduši 20.

$duelID=1231;$eventID=23;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>