Latvijas hokeja izlasei sestdien, 18. maijā, pasaules čempionātā hokejā atkal liktenīgs izrādījās otrais periods, kurā Krievijas izlase ar trim ripām panāca sev vēlamo rezultātu 3:1.

Spēles rezultātu mača 11. minūtē pēc Mika Indraša piespēles vairākumā atklāja Oskars Cibuļskis. Savukārt Krievijas atbildes triecienu veica Dmitrijs Orlovs, Ņikita Gusevs un Ņikita Kučerovs, kuri katrs guva pa vieniem vārtiem.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs 20. maijā, pulksten 17.15, kad spēlē pret Zviedrijas valstsvienību būs pēdējā iespēja pacīnīties par vietu ceturtdaļfinālā.

$duelID=1255;$eventID=23;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>