Latvijas hokeja izlase sestdien otrajā 2022. gada pasaules čempionāta spēlē piekāpās Somijas valstsvienībai pēc Mikaela Granlunda vārtu guvuma mača pašā izskaņā.

Ziņots, ka Latvijas valstsvienība mājiniecei Somijas hokeja izlasei zaudēja ar rezultātu 1:2.

Latvijas izlases labā vienīgos vārtus spēles devītajā minūtē guva Rūdolfs Balcers, kuram asistēja Ronalds Ķēniņš. Sakari Manninens otrajā periodā rezultātu izlīdzināja, bet ar uzvaras vārtiem izcēlās Mikaels Granlunds. Šo precīzo metienu vairākumā uzreiz pēc spēles beigām apsprieda gan Ķēniņš, gan Balcers, kuri pauda šaubas par Mārtiņam Dzierkalam piespriestajām divām minūtēm.

Latvijas hokeja izlase pēc diviem zaudējumiem divās spēlēs joprojām ir bez punktiem. Valstsvienību pirmdien sagaida spēle ar Norvēģijas hokejistiem.