Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Mika Indraša precīzais metiens iekļauts 2019. gada pasaules čempionāta trešās spēļu dienas labāko vārtu guvumu trijniekā, bet vārtsarga Elvja Merzļikina darbība izpelnījusies vietu starp labākajiem atvairītajiem metieniem.

Latvijas hokeja izlase savā otrajā spēlē pasaules čempionātā svētdien, 12. maijā, ar 1:3 zaudēja Šveicei, sarežgījot sev iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Latvijas izlases rindās ar vienīgo golu izcēlās Indrašis, kurš otrajā periodā panāca 1:1.

Spēles 35. minūtē Latvija ieguva skaitlisko vairākumu, ko 13 sekunžu laikā ātri arī realizēja. Indrašis aši saspēlējās ar Balceru un, saņemot ripu atpakaļ, raidīja to tālajā vārtu stūrī. Šī epizode izpelnījās trešās spēļu dienas labāko epizožu trešo vietu.

Savukārt dienas labāko "seivu" izlasē otrajā vietā ierindots Merzļikins, kura darbība pirmā perioda izskaņā glāba Latviju no vārtu zaudējuma.

$duelID=1211;$eventID=23;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>