Trešdien jau otro zaudējumu pēc kārtas 2019. gada pasaules čempionātā hokejā pēdējā minūtē ielaistu vārtu dēļ piedzīvoja mājinieku Slovākijas izlase, kuru 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) apspēlēja Vācijas valstsvienība.

Slovāki gandrīz 30 minūtes atradās vadībā ar rezultātu 2:1 līdz pienāca liktenīgās spēles beigas.

Vispirms spēles 59. minūtē vācietis Markuss Eizenšmids izlīdzināja rezultātu, komandai spēlējot sešatā pret pieciem slovākiem. Taču pēc tam, 27 sekundes pirms pamatlaika beigām, Vācijas zvaigzne Leons Draizaitls ar plaukstas metienu ātrajā uzbrukumā izrāva komandai uzvaru.

Pirmdien, 13. maijā, Slovākija divreiz spēles gaitā atradās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr sekundi pirms spēles beigām Kanādas izlases uzbrucējs Marks Stouns panāca 6:5 un laupīja līdzjutējiem priekus.